< 1 minuut

WPL’s in het WPA-beoordelingsformulier

De beoordelingsformulieren voor het werkplekassessment (WPA’s) van pabo-studenten voltijd en deeltijd (tweede-, derde-, en vierdejaars) en de universitaire pabo-studenten zijn aangepast.

Een belangrijke wijziging op het WPA-beoordelingsformulier voor deze opleidingsvarianten is de toevoeging van een voorwaardelijk criterium. Het werkplekportfolio moet een ondertekend overzicht van aanwezigheid en actieve deelname aan de werkpleklabs (WPL’s) bevatten.

De voltijdstudenten moeten verplicht aansluiten bij de WPL’s. Je kunt dit onderdeel op voldaan of niet voldaan afronden.

Voor de deeltijdstudenten en de universitaire pabostudenten is dit niet verplicht. Je kunt bij het invullen van het formulier een derde optie kiezen, namelijk: niet van toepassing (NVT).

Uiteraard zijn de deeltijd en universitaire pabostudenten welkom bij de WPL’s, maar het is geen verplicht onderdeel om het uiteindelijk werkplekassessment/het werkplekleren te behalen.

Scroll to top